Jongeren aan de slag in Tanzania
Op dit moment is er nog één groep jongeren uit Nederland met een jongerenreis van Dorcas in het buitenland, om de handen uit de mouwen te steken voor de allerarmsten. Het gaat om een groep jongeren uit Heerhugowaard die in Tanzania onder meer huizen bouwt voor arme ouderen en gezinnen.
Tanzania
Tanzania is een arm land in het oosten van Afrika. Talloze mensen leven hier in kleine huisjes van modder en gras. In het regenseizoen lekken de daken en daarnaast zijn er overal vliegen en muskieten, die de nodige ziekten verspreiden. De jongeren uit Heerhugowaard helpen mee met de bouw van stenen huisjes voor de allerarmste gezinnen.
Weblogs
De jongeren die aan de verschillende jongerenreizen van Dorcas deelnemen, houden ook een weblog bij waar ze meestal dagelijks hun ervaringen beschrijven.
Lees hier de ervaringen van de jongeren uit Heerhugowaard die op dit moment nog in Tanzania zijn.
|